Katalog firm

Baas Panel

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy znakomite płyty warstwowe z rdzeniem z wełny mineralnej, które znalazły zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Nasze płyty warstwowe idealnie sprawdzą się przede wszystkim w chłodniach, mroźni oraz w przechowalniach. BAAS-PANEL to firma, która nigdy Państwa nie zawiedzie.

Drzwi chłodnicze

Firma Baas - Panel istnieje na rynku od prawie dwudziestu lat (powstała w 1998 roku). Jej oferta to dystrybucja produktów stosowanych w branży chłodniczej oraz budownictwie przemysłowym. Artykuły jakie pojawiają się w propozycji firmy to płyty warstwowe, wyposażone w różne typy rdzenia (styropianowego, poliuretanowego, aż po rdzenie z wełny mineralnej).
Płyty tego typu stosuje się przy budowie obiektów przemysłowych (np. mroźni, chłodni, przechowalni), hali magazynowych lub produkcyjnych, pawilonów handlowych.
Używane są również do budowy hal sportowych, czy obiektów administracyjnych i biurowych lub też do docieplenia stropów i ścian istniejących budynków. W ofercie omawianego przedsiębiorstwa znajdą się również takie artykuły jak drzwi chłodnicze czy wszelkiego rodzaju akcesoria i elementy montażowe, Baas - Panel jest członkiem, jak również założycielem Stowarzyszenia Producentów Płyt Warstwowych PAMA. Artykuły tej firmy posiadają Aprobatę Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03