Katalog firm

Dorin

W salonie sukien ślubnych Dorin w Łodzi każda klientka może liczyć na indywidualne traktowanie i profesjonalną obsługę. Dostępne tu suknie ślubne wyróżniają się unikalnym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Salon oferuje ponadto duży wybór modnych dodatków. Należą do nich między innymi welony, stroiki czy obuwie.

Suknie ślubne

Znalezienie wymarzonej sukni ślubnej nie zawsze jest tak łatwym zadaniem, jakim może się wydawać. Często kobiety marzą o tym, jak to będzie wyglądać ich dzień zaślubin. Jednakże zanim do tego dnia dojdzie, zazwyczaj trzeba spędzić parę miesięcy, szykując wszystkie szczegóły związane z ceremonią.
Szukając swojej sukni ślubnej na pewno warto odwiedzić salon sukni ślubnych DORIN, który działa w Łodzi przy ulicy Jaracza. Salon ten posiada wyjątkowo szeroką ofertę sukni ślubnych, występujących w różnych modelach, stylach, jak i rozmiarach. Ta szeroka oferta sprawia, że każda przyszła Panna Młoda ma naprawdę duże szanse na to, że to właśnie w tym salonie znajdzie swoją wymarzoną kreację na swój wielki dzień.
Dlatego też jeżeli kogokolwiek interesują suknie ślubne Łódź i znajdujący się tam salon sukni ślubnych DORIN to na pewno miejsce warte odwiedzenia. W tym salonie każda panna młoda znajdzie suknię, która zwróci uwagę i pobudzi jej wyobraźnię. Jest to idealne miejsce dla każdej osoby, szykującej się do ślubu!

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722


Podobne firmy

PPHU Del-Tex

Czym się kierować przy wyborze sukienki? Przede wszystkim zastanowić się na samym początku, jaka kreacja nas interesuje pod względem materiałów, krojów czy fasonu, a co za tym idzie zdecydować się na...