Katalog firm

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta oraz oferuje profesjonalną pomoc ze sprzedażą, wynajmem lub zakupem domów i mieszkań.

Mieszkania na sprzedaż

Aby nieruchomość trafiła do sprzedaży, konieczne jest załatwienie formalności. Podobnie sprawa wygląda, gdy ktoś pragnie kupić nowe mieszkanie lub dom. W obu sytuacjach pomocna można być porada od kogoś doświadczonego, kto wie jak załatwić wszystkie sprawy formalne i zapewnić odpowiednie dofinansowanie przy zakupie. Taką pomoc oferuje Domoteka, czyli biuro nieruchomości z siedzibą w Gdańsku.
Domoteka działa od dłuższego czasu i zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi. Zbiera najnowsze oferty z rynku nieruchomości w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, a także niewielkich miejscowości położonych zaraz przy Trójmieście. Wśród ofert są zarówno mieszkania Gdańsk na sprzedaż, jak i lokale użytkowe pod wynajem.
Każda oferta jest świetnie opisana, a konsultant z Domoteki zaoferuje wszystkie szczegóły, jakich może potrzebować klient przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Dobre ceny za otrzymaną pomoc oraz świetne recenzje od byłych klientów zachęcają do tego, aby skorzystać z usług właśnie tego biura nieruchomości.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom...