Katalog firm

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta oraz oferuje profesjonalną pomoc ze sprzedażą, wynajmem lub zakupem domów i mieszkań.

Domy na wynajem

Domoteka w żadnym wypadku nie jest zwyczajnym biurem nieruchomości. To nowoczesne biuro, utworzone w Gdańsku, które koncentruje się na świadczeniu usług powiązanych z nieruchomościami położonymi właśnie na terenie Trójmiasta. To biuro nieruchomości świadczy zdecydowanie kompleksowe usługi. Wraz z nim można bowiem i kupować, i sprzedawać, i wynajmować, a nawet i ubiegać się o kredyty na nowe domy nieruchomości w Gdańsku czy mieszkania.
Dla każdego coś dobrego. Każdy może też wygodnie zapoznać się z ofertą usług Domoteki, po prostu odwiedzając jej stronę internetową i bezpośrednio na niej zapoznając się z różnymi oferowanymi przez nią nieruchomościami. Jeżeli klient chce coś dla siebie wynająć, umawia się na spotkanie z agentem i określa swoje potrzeby, by dopiero potem otrzymać w propozycji różne mieszkania czy domy na wynajem i wziąć udział w ich prezentacji.
Z biurem nieruchomości Domoteka można też sprzedawać własne posiadane nieruchomości. Poprzez skorzystanie z pomocy specjalistów uzyskuje się większą szansę na efektywną sprzedaż.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom...