Katalog firm

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta oraz oferuje profesjonalną pomoc ze sprzedażą, wynajmem lub zakupem domów i mieszkań.

Domy na sprzedaż

Domoteka to biuro nieruchomości Gdynia z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Przedsiębiorstwo zarówno pomaga, inspiruje jak i doradza klientom możliwość zakupu nieruchomości w Trójmieście. Domoteko to niezwykłe biuro nieruchomości o unikalnym, butikowym charakterze.
Trójmiasto to idealne miejsce, zarówno do kupna czy sprzedaży nieruchomości. Dynamicznie rozwijająca się infrastruktura Trójmiasta przyciąga inwestorów jak i liczne grupy turystów. Firmę wyróżnia najwyższa jakość obsługi, kompleksowość oraz innowacyjny model współpracy. Domy na sprzedaż oferowane przez biuro nieruchomości Domoteka masz gwarancję odszukania najlepszej oferty na rynku. Kupno nieruchomości w Trójmieście to idealna inwestycja zarówno długo jak i krótkoterminowa.
Biuro nieruchomości Domoteka to świeże spojrzenie na rynek nieruchomości oraz obietnica najwyższych możliwych standardów obsługi klientów. Firma tworzy zgrany zespół ludzi, która oparta jest na wspólnych wartościach, celach i zawodowych ambicjach. Posiadamy różne doświadczenia i kompetencje, ale mamy wspólną pasję do nieustannego rozwoju.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom...