Katalog firm

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumenta oraz oferuje profesjonalną pomoc ze sprzedażą, wynajmem lub zakupem domów i mieszkań.

Agencja nieruchomości

Znalezienie wymarzonego mieszkania na rynku to tylko pierwszy krok w kierunku jego nabycia. Zakup nieruchomości zawsze jest bowiem związany z ogromną ilością formalności i spełnienia innych zobowiązań. Dlatego też pomocna w tym wszystkim może być firma, która na co dzień zajmuje się tego typu transakcjami.
Agencja nieruchomości Domoteka ma swoją siedzibę w Gdańsku. Swoim klientom oferuje jednak pomoc w znalezieniu lub sprzedaży nieruchomości także w innych miastach. Jej działalność stawia duży nacisk na wysoki standard wszystkich proponowanych nieruchomości. Dlatego też w swojej pracy, agencja nieruchomości Gdańsk Domoteka proponuje klientom tylko najlepsze mieszkania, domy, lokale użytkowe i działki.
Realizuje wszystkie związane z zakupem lub sprzedażą formalności, a także pomaga przy organizowaniu wynajmu. Wszyscy jej klienci pochwalają obsługę i pomoc, jaką otrzymali w tej agencji. Stanowi to solidny dowód na to, że Domoteka to najlepsza agencja nieruchomości jaką można znaleźć w Gdańsku i okolicach.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 11/1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

https://domotekanieruchomosci.pl/

E-mail: biuro@domotekanieruchomosci.pl

Tel.: 795600333


Podobne firmy

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom...