Katalog firm

Kategorie


Domena S.C.

Wizerunek firmy to w dzisiejszych czasach podstawa. Szukając biura dla swojej firmy, ważnym jest, aby było klimatyzowane, znajdowało się w eleganckim biurowcu i najlepiej w centrum miasta. Firam Domena oferuje Państwu komfortowe lokale, które z łatwością można przystosować na potrzeby Państwa firmy.

Lokale biurowe

Poszukujecie biura Łódź do wynajęcia? Zapraszamy Was do zapoznania się naszą ofertą na stronie internetowej targowa35.pl. Nasza firma oferuje Wam wynajem biur na terenie miasta Łódź. Potrzebujecie mały lokal o powierzchni kilkudziesięciu metrów dla kilku osób? Nie ma problemu.
Znajdziemy dla Was taki lokal, który będzie się idealnie nadawał na Waszą powierzchnię biurową. Oferujemy Wam wynajem powierzchni w samym centrum Łodzi. Targowa 35 to nowo powstały budynek. Jest bardzo nowoczesny i wygodny. Wiele osób marzy o tym aby właśnie tutaj mieć swoje biuro. My Wam to właśnie umożliwiamy. Doskonała lokalizacja sprawi, że zdobędziecie wielu klientów. Jesteśmy doskonale skomunikowanie z całą resztą miasta. Jest do nas bardzo łatwy dojazd. Poszukujecie lokalu o powierzchni kilku tysięcy metrów? Musicie mieć takie wielkie biuro? To najmniejszy problem.
Nasza firma Domena s.c. sprawi, że każdy klient będzie zadowolony. Każdy znajdzie u nas miejsce dla swojego biura. Zapraszamy na Targową 35.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019