Katalog firm

Kategorie


For You

Firma or You to przedsiębiorstwo, które od wielu lat zajmuje się produkcją ładnych i praktycznych okryć głowy dla najmłodszych. W asortymencie doświadczonego producenta znajdują się między innymi zimowe czapeczki, uszatki, smerfetki czy czapki wiązane na uszka. Produkty tej firmy wykonane są z bardzo dobrych pod względem jakości materiałów, dlatego też cenione są przez wielu rodziców.

Czapki dziecięce

Czapka - każdy ma ją w swojej garderobie, jedną, dwie albo i więcej. Każdy też usłyszał kiedyś słynne zdanie: "Załóż czapkę!" W dzieciństwie często się przeciwko niemu buntujemy, ale w dorosłym życiu wiemy, jak ważne jest to, aby nosić czapkę, nie tylko w te mroźne dni.
Idąc tym tropem, blisko dwadzieścia lat temu nasza firma zajęła się produkcją i sprzedażą czapek. Naszą specjalizacją są czapki dla dzieci, a także inne akcesoria odzieżowe, takie jak chustki, szaliki czy rękawiczki. Na stronie internetowej foryou.katowice.pl znajdziecie Państwo szeroką gamę niemowlęcych i dziecięcych nakryć głowy, począwszy od tych standardowych, zimowych, po te lekkie wiosenne i letnie.
W dobie rozmaitych alergii i uczuleń ważną dla rodzica informacją jest materiał, z jakiego produkuje się odzież. U nas zapoznasz się ze szczegółowymi danymi o certyfikatach, jakie uzyskują tkaniny, na których pracujemy. Nie bądź rodzicem, który woła za swoim dzieckiem "Załóż czapkę!", po prostu sprezentuj mu taką, którą będzie nosił z radością.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56