Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Cosmetic Laser to salon depilacji i kosmetyki estetycznej w Łodzi. Naszym priorytetem jest satysfakcja klientek i uzyskanie jak najlepszych efektów. Oferujemy liczne zabiegi przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę kosmetologów. Ponadto, korzystamy z nowoczesnych urządzeń, które szczycą się wysoką skutecznością.

Depilacja laserem

Każda kobieta dbająca o ciało powinna regularnie odwiedzać gabinet kosmetyki estetycznej, gwarantujący zabiegi wyszczuplające, modelujące i odmładzające ciało. Depilacja laserowa Łódź to jedna z ofert dostępna w naszym profesjonalnie wyposażonym gabinecie.
Doświadczone kosmetyczki czekają na wykonywanie bezpiecznych zabiegów skutecznej depilacji laserowej, wykorzystując nowoczesne lasery diodowe Light Sheer XC oraz Light Sheer Duet. Gwarantujemy gładką skórę już po pierwszym zabiegu, całkowicie bezboleśnie wykonaną depilację po której w końcu włoski nie będą odrastać. Ultradelikatne lasery pozwalają na wykonanie depilacji bardzo delikatnych miejsc, gdzie skóra jest wyjątkowo cienka i wrażliwa, do tego redukując do minimum miejscowe zaczerwienienie.
Nasz gabinet kosmetyki estetycznej gwarantuje każdej klientce nie tylko piękne i zadbane ciało, ale również spokój ducha, relaks i odpoczynek w komfortowych warunkach. Można się swobodnie zrelaksować i odprężyć podczas wykonywania depilacji laserowej.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Laserowa depilacja cieszy się coraz większą popularnością. Jeżeli szukacie miejsca, gdzie będziecie mogli poddać się takiemu zabiegowi, to zapraszamy do nas. Depilatorium ma dla swoich klientów unikal...