Katalog firm

Conect

Firma Conect zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług transportowych. Specjalizujemy się w transporcie lekkim oraz międzynarodowym. W naszej flocie znajdują się bardzo dobre auta, które dojadą w każde miejsce w Europie. Nasza firma zajmuje się również spedycją. Swoje usługi oferujemy Wam w bardzo konkurencyjnych stawkach.

Transport busem

Doświadczenie, stali klienci i doskonałe wyniki, to wszystko zapewnia Conect Spedycja & Transport. Firma z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w transporcie lekkim, oferuje usługi przewozowe nawet ładunków niebezpiecznych ADR. Wśród taboru plandeki, lodówki, auta z windą, lawety. Spedycja na busa to dział specjalistów, prowadzących auta po całej Europie.
Konkurencyjne stawki, pewne i szybkie płatności, wygodne rozliczenia. Z racji doświadczenia, stali klienci zapewniają ładunki częściowe, jak i całościowe. Sprawne załadunki, rozładunki, żadnych przestojów. Doskonały kontakt z kierowcą, miła obsługa, szybkie podejmowanie decyzji i pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych nieprzewidzianych problemów. Spedytorzy dbają o jak najwyższy zysk przy optymalnym czasie pracy.
Firma Conect Spedycja & Transport oferuje ponadto przejrzyste i uczciwe zasady współpracy, dbając o jej najwyższe standardy. Umiejętnie i skutecznie dąży do zadowolenia zarówno klienta, jak i przewoźnika. Dobry zysk w miłej atmosferze.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Alver Tour działa w branży przewozów międzynarodowych. Dysponując flotą nowoczesnych busów oferuje bezpieczne i komfortowe przejazdy z różnych miejscowości w kraju...