Katalog firm

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom – posiadamy biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych. Wszystkie urządzone są niezwykle nowocześnie, co przełoży się na wizerunek Twojej firmy.

Powierzchnie biurowe

Poszukujesz nowego biura? Dotychczasowa siedziba Twojej firmy stała się powodem frustracji? Dojazd do pracy trwał zbyt długo? Chyba mamy rozwiązanie Twoich problemów. Firma Business Centre może zaoferować Ci najlepsze powierzchnie biurowe, w których znajdziesz wszystko to, co potrzeba do prowadzenia skutecznych działań biznesowych. Szczegółowy opis dostępnych powierzchni biurowych na wynajem prezentuje nasza strona https://pracownia1113.com/.
Nasze biura znajdują się w jednym z wieżowców w prestiżowej i dobrze skomunikowanej dzielnicy miasta, tuż przy dworcu kolejowym Łódź Fabryczna. Masz dzięki temu pewność, że zarówno Twoi pracownicy, jak i kontrahenci będą mogli szybko i wygodnie dostać się do siedziby Twojej firmy. To kluczowy aspekt, gdyż pozwala na wszystkim na oszczędzanie czasu.
Oferowane przez nas biura są nowocześnie urządzone i wyposażone we wszystko, co niezbędne w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Każde biuro posiada serwerownię, salę konferencyjną czy aneks kuchenny, co znacząco wpłynie na komfort pracy. Nasi doradcy to profesjonaliści. Możesz mieć pewność, że znajdą najlepszą dla Ciebie ofertę!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55


Podobne firmy

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka...