Katalog firm

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom – posiadamy biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych. Wszystkie urządzone są niezwykle nowocześnie, co przełoży się na wizerunek Twojej firmy.

Lokale na wynajem

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga oczywiście odpowiedniego lokalu. Nie tylko przyjaznego pracownikom, ale przyciągającego oko potencjalnych kontrahentów. Nie od dziś wiadomo, że najlepsze firmy lokują swoje biura w dobrze skomunikowanych dzielnicach miast i miejscach, które codziennie odwiedzane są przez tysiące ludzi. Firma Business Centre oferuje swoim klientom lokale do wynajęcia Łódź w najlepszej lokalizacji w mieście. Twoja firma stanie się dzięki temu rozpoznawalna.
W naszej ofercie posiadamy lokale użytkowe od 50 metrów kwadratowych. Znajdziesz tu biura zarówno tradycyjne, jak i modne typu open-space. W ich wnętrzu mieści się wszystko, co potrzebne w każdym profesjonalnym biurze: serwerownie, sale konferencyjne, aneksy kuchenne. Biurowiec wyposażony został też w monitoring i ochronę.
Jeśli poszukujesz nowoczesnego biura w centrum Łodzi, zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasi doradcy pomogą Ci podjąć optymalną decyzję. Twoja firma zaistnieje dzięki temu w świadomości większej liczby klientów!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55


Podobne firmy

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka...