Katalog firm

Business Centre

Business Centre to firma, która cieszy się uznaniem wielu przedsiębiorców. Wynajęcie u nas powierzchni biurowej to czysta przyjemność. Masz pewność, że znajdziesz lokal, który opowiada Twoim potrzebom – posiadamy biura o powierzchni od 50 do 550 metrów kwadratowych. Wszystkie urządzone są niezwykle nowocześnie, co przełoży się na wizerunek Twojej firmy.

Biura do wynajęcia

Buisness Centre to firma, która od lat zajmuje się wynajmowaniem lokali użytkowych. Nasze doświadczenie pozwala nam nawiązywać profesjonalne relacje z naszymi klientami i oferować im rozwiązania, które spełnią ich oczekiwania. Nasi doradcy to ludzie pełni pasji. Potrafią pomóc w wyborze najlepszego lokalu użytkowego.
Niezależnie od tego, czy dopiero startujesz ze swoim biznesem i nie zatrudniasz wielkiej liczby pracowników, czy też Twoja firma prężnie się rozwija i potrzebujesz większego lokalu, możesz skorzystać z naszej oferty. Posiadamy biura od 50 do 550 metrów kwadratowych urządzone zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdziesz u nas także lokale typu open-space.
Jeśli szukasz biura w Łodzi, które będzie położone w miejscu dogodnym zarówno dla pracowników, jak i dla potencjalnych kontrahentów, nie mogłeś lepiej trafić. Wynajmowane przez nas biura mieszczą się w samym centrum miasta, nieopodal dworca kolejowego Łódź Fabryczna. To doskonała lokalizacja, która sprawi, że Twoja firma stanie się widoczna na mapie miasta!

Kontakt

Ulica: Piramowicza 11/13

Kod: 90-254

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumbiznesu.com.pl/

E-mail: office@siliconwoonerf.com

Tel.: 42 640-61-55


Podobne firmy

Domoteka

Zarówno zakup, jak i sprzedaż nieruchomości nie jest łatwym procesem. Poszukiwania potencjalnego klienta jest czasochłonne, a sporządzenie umowy kosztowne. Dlatego właśnie biuro nieruchomości Domoteka...