Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Zlokalizowany w samym centrum Łodzi Akademicki Ośrodek Kształcenia organizuje kursy maturalne, ale nie tylko. Ofertę kieruje również do uczniów przygotowujących się do egzaminu ósmoklasisty. Współpracuje z nauczycielami dyplomowanymi i akademickimi. AOK zapewnia wysoki poziom nauczania i atrakcyjne ceny kursów.

Przygotowanie do matury

Egzaminy maturalne i egzamin po ósmej klasie Łódź to jedne z najpoważniejszych wyzwań, jakie czekają na młodych ludzi. Warto zadbać o to, aby każda pociecha była do nich dobrze przygotowana. Uda się to, jeżeli zapiszecie ją na zajęcia do naszej placówki. Akademicki Ośrodek Kształcenia zaprasza do skorzystania ze swojej oferty.
Pomagamy wszystkim do tego, aby w lepszy sposób przygotowali się do egzaminów, jakie są obowiązkowe na końcu 8 klasy. Bez ich zaliczenia żaden uczeń nie otrzyma świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Uczniom, którym zależy na dostaniu się do dobrej szkoły średniej, będzie zależało na tym, aby na końcowych egzaminach uzyskać jak najwyższą punktację.
Pomoże im w tym nauka pod okiem naszych ludzi. Oferujemy zajęcia w małych grupach, a prowadzący każdego człowieka traktują w sposób indywidualny, ponieważ każdy z nich ma zupełnie inne potrzeby. Chcemy być wsparciem dla Waszych dzieci, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną dla uczniów z różnych szkół.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791991109


Podobne firmy

Nas Troje

Chcesz wykorzystać w odpowiedni sposób okres ciąży, by w jak najbardziej korzystnie przygotować się do zbliżającego się za jakiś czas porodu? Szkoła rodzenia Nas Troje to nie tylko alternatywa jaka po...