Katalog firm

Amigodental

Osoby, które poszukują miejsca, w którym odnajdą profesjonalizm i najnowocześniejsze technologie, znajdą je w klinice stomatologicznej Amigodental. Świadczy ona usługi z zakresu diagnostyki zębów, chirurgii stomatologicznej, stomatologii, protetyki oraz periodontologii i implantologii. Ponadto, zapewnia kadrę wielu specjalistów.

Usuwanie zębów

Ósemki to tak zwane zęby mądrości. Potrafią przysporzyć wielu problemów. Wyrastają pomiędzy 17 a 21 rokiem życia. Bardzo często wyrzynają się w takiej pozycji, która utrudnia im prawidłowe wyrośnięcie, są znacznie bardziej narażone na próchnicę. Ósemki to zęby trzonowe ich zadaniem jest rozdrabnianie pokarmów.
Niestety niejednokrotnie nie mieszczą się one w jamie ustnej. Usuwanie ósemek Łódź jest zabiegiem wykonywanym, gdy występuje znaczne zniszczenie tkanek zęba, których nie można odbudować. Amigodental wykorzystuje różne techniki w usuwaniu ósemek m.in z wykorzystanie luksatorów, kleszczy ekstrakcyjnych, a także dźwigni, oraz wierteł i frezów.
Usuwanie ósemek wiąże się z występowaniem obrzęku i bólu, oraz szczękościsku, co jest naturalne. Amigodental posługuje się również techniką mikroinwazyjną z wykorzystaniem periotomów. Zabieg polega na przecięciu włókien ozębnej, wprowadzeniu ostrych narzędzi coraz głębiej do korzenia zęba, aż ząb straci kontakt z zębodołem i można go delikatnie wyjąć.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102