Katalog firm

Amigodental

Osoby, które poszukują miejsca, w którym odnajdą profesjonalizm i najnowocześniejsze technologie, znajdą je w klinice stomatologicznej Amigodental. Świadczy ona usługi z zakresu diagnostyki zębów, chirurgii stomatologicznej, stomatologii, protetyki oraz periodontologii i implantologii. Ponadto, zapewnia kadrę wielu specjalistów.

RTG zębów

Nasza specjalistyczna klinika stomatologiczna dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym, ułatwiającym diagnostykę i leczenie. Jednym z takich urządzeń jest aparat wykonujący zdjęcie pantomograficzne. Jest to rodzaj aparatu RTG, jednak emitujący o wiele mniejszą dawkę szkodliwego promieniowania.
Oprócz tego zdjęcie pantomograficzne Łódź jest czytelniejsze i dokładniejsze. Stosuje się je w kilku przypadkach, np, gdy jest planowane leczenie ortodontyczne i protetyczne. Zdjęcie pozwala również na ocenę stanu tkanek, co umożliwia ocenę postępów chorób przyzębia. Daje obraz zarówno górnej, jak i dolnej szczęki, a także zębów zatrzymanych w kości. Jest to również nowoczesna metoda oceny przeprowadzonego leczenia kanałowego.
W naszej klinice specjalizujemy się w wielu dziedzinach. Zajmujemy się nie tylko stomatologią dziecięcą i zachowawczą, diagnostyką zębów, ale także implantologią, protetyką, periodontologią, chirurgią stomatologiczną i czaszkową. Naszym atutem jest specjalistyczny personel.

Kontakt

Ulica: Rojna 22

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.amigodental.pl/

E-mail: rejestracja@amigodental.pl

Tel.: 570-000-102