Katalog firm

Alver Tour

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Alver Tour działa w branży przewozów międzynarodowych. Dysponując flotą nowoczesnych busów oferuje bezpieczne i komfortowe przejazdy z różnych miejscowości w kraju do Niemiec, Belgii i Holandii. Oprócz przewozów indywidualnych realizuje też przewozy firmowe i szkoleniowe.

Przewóz osób do Holandii

W Polsce nieustannie pojawia się coraz to więcej firm, oferujących przejazd międzynarodowy. Niewiele z nich może jednak pochwalić się równie atrakcyjną ofertą co firma Alver Tour.
Specjalnością tej konkretnej firmy są busy Polska Holandia. Cała flota firma jest doskonale wyposażona i zawsze posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające sprawność techniczną używanych pojazdów. Oprócz tego niewątpliwym plusem firmy Alver Tour jest to, że istnieje łatwy dostęp do jej busów. Trasy bowiem startują z wielu miast polskich, włączając w to Warszawę, Wrocław, Łódź, Kielce czy też Radom. Co więcej, ceny za przejazdy są bardzo rozsądne, co sprawia, że Alver Tour jest naprawdę wyjątkiem w swojej branży, gdzie ceny często są naprawdę wysokie.
Świetnie urządzone i bardzo wygodne busy tej firmy zapewnią bezpieczny przejazd dla każdego z pasażerów. Dzięki temu nikt nie musi się martwić, że długa podróż będzie nużąca. Wszystko to powoduje, że Alver Tour to najlepszy wybór dla każdego, kto wybiera się do Holandii.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług transportowych. Specjalizujemy się w transporcie lekkim oraz międzynarodowym. W naszej flocie znajdują się bardzo dobre auta, które dojadą w k...