Katalog firm

Alver Tour

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Alver Tour działa w branży przewozów międzynarodowych. Dysponując flotą nowoczesnych busów oferuje bezpieczne i komfortowe przejazdy z różnych miejscowości w kraju do Niemiec, Belgii i Holandii. Oprócz przewozów indywidualnych realizuje też przewozy firmowe i szkoleniowe.

Busy z Wrocławia do Holandii

Jeżeli interesują Cię busy Wrocław Holandia, koniecznie sprawdź, co może zaoferować Alver Tour. Alver Tour to firma gwarantująca odpowiedź na oczekiwania różnych klientów. Należy przez to rozumieć nawet tych, którzy są najbardziej wymagający. Mówiąc wprost — klienci mają pewność dwustronnej klimatyzacji i rozkładanych foteli. Ceny przystępne.
Nie sposób też nie wspomnieć o tym, że jazda autobusem zawsze niesie za sobą konieczność opuszczenia pojazdu na konkretnym przystanku. Naturalnie może zdarzyć się tak, że przystanek będzie znacząco oddalony od celu podróży.
Zastanawiasz się nad tym, dlaczego o tym mowa? Otóż w przypadku pomocy świadczonej przez Alver Tour masz pewność zakończenia podróży pod wskazanym przez Ciebie adresem.
Dobrze jeszcze odnotować, że pomoc świadczona przez Alver Tour dotyczy również transportu z Holandii.
Mimo wszystko są jakieś wątpliwości? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną internetową firmy. Jest na niej wszystko to, co najważniejsze.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług transportowych. Specjalizujemy się w transporcie lekkim oraz międzynarodowym. W naszej flocie znajdują się bardzo dobre auta, które dojadą w k...