Katalog firm

Alver Tour

Mająca swoją siedzibę w Łodzi firma Alver Tour działa w branży przewozów międzynarodowych. Dysponując flotą nowoczesnych busów oferuje bezpieczne i komfortowe przejazdy z różnych miejscowości w kraju do Niemiec, Belgii i Holandii. Oprócz przewozów indywidualnych realizuje też przewozy firmowe i szkoleniowe.

Busy do Holandii

Jako jedna z niewielu firm przewozowych w Polsce oferujemy Państwu komfortowe i bardzo tanie przewozy busem do Holandii. Dzięki nowoczesnym i niezawodnym busom nasi pasażerowi zawsze mogą liczyć na jazdę w najlepszych warunkach. Priorytetem dla naszej firmy przewozowej jest przede wszystkim bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.
Dzięki optymalizacji tras jesteśmy w stanie zaproponować Państwu atrakcyjne terminy i konkurencyjne ceny. Nasze busy do Holandii zawsze kursują w sprawdzonym i bardzo wygodnym systemie door to door. Busy, którymi przewozimy swoich zadowolonych pasażerów to typowe modele największych koncernów motoryzacyjnych na świecie. Serwisowane busy do Holandii marki Mercedes Sprinter 2017 oraz Ford Transit zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających klientów.
Cały czas staramy się poszerzać naszą ofertę i powiększać wyposażenie busów tak, aby spełniały wszystkie wymogi bezpieczeństwa i zapewniały jednocześnie maksimum komfortu. ALVER TOUR to przewoźnik na którym nigdy się Państwo nie zawiodą.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect zaprasza Was do skorzystania ze swoich usług transportowych. Specjalizujemy się w transporcie lekkim oraz międzynarodowym. W naszej flocie znajdują się bardzo dobre auta, które dojadą w k...