Katalog firm

ADV 4x4

Interesują Cię wyprawy, które będą niepowtarzalne? Zdecyduj się na profesjonalne grupowe wyprawy OFF ROADOWE. Mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji. Można je podzielić według terytorium - należy przez to rozumieć terytorium Polski, Europy, jak również krajów bałkańskich. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

Jazda autem terenowym

Wielu z nas lubi codzienną rutynę, czują się w niej bezpiecznie. A zarazem, w głębi duszy, marzy o ryzykownych wyprawach, które będą wspominać do końca życia. Więcej nawet - pragną przez chwilę poczuć się jak wybrańcy losu i bohaterowie. I pochwalić się swoimi wyczynami przed innymi. To jeden z powodów powstania firmy adw 4x4, która wychodzi na przeciwnym tym właśnie potrzebom.
Firma ta posiada stronę internetową. I już sama ta strona przykuwa uwagę oraz zapada w pamięć. Jest bowiem nie tylko bardzo estetyczna lecz pod każdym względem nowoczesna. Dynamiczna. Tak, jak "dynamiczne" są wyprawy organizowane przez adw 4x4. Na tej samej stronie znajdziemy między innymi formularz kontaktowy , galerię zdjęć z wypraw, wszelkie informacje na temat planowanych projektów itd.
Jeśli zdecydujemy się czy też rozważamy wynajęcie auta w tej firmie - co również znajduje się w ofercie - możemy obejrzeć dostępne modele. a także zapoznać się z ich parametrami. Jeśli kompletujemy wyposażenie biwakowe - tu również znajdziemy konieczne wskazówki. Wszystko to co sprawi, że jazda 4x4 będzie udana i niezapomniana.

Kontakt

Ulica: Modlica 157

Kod: 95-080

Miejscowość: Tuszyn

http://adv4x4.pl/

E-mail: wyprawy@adv4x4.pl

Tel.: 602-724-821


Podobne firmy

Autolis

Szerokiej i bezpiecznej drogi będziemy Wam życzyć, jeżeli to właśnie od nas zdecydujecie się wypożyczyć swoje auto. Zapraszamy do siebie klientów indywidualnych oraz firmy do skorzystania z usług wypo...